מתחם הטיפולים

בלב סמטאות עכו העתיקות והקסומות, שוכן מתחם חדרי הטיפולים שלנו. בבניין בן מאות שנים ששופץ ושוחזר בקפדנות תמצאו מקום של שקט התחדשות ופינוק. קחו את הזמן להתחבר לעצמכם. בטרקלין מתחם חדרי הטיפולים באזור ישיבה והתרגעות תוכלו ליהנות מיין לבן ארומטי, חליטות תה מיוחדות ופירות יבשים וטריים. מתחם חדרי הטיפולים מציע טיפולי גוף מגוונים במגוון חבילות אירוח. ניתן לשלב טיפולים וארוחת בוקר עשירה במסעדת הרופטופ של המלון וחדרי מנוחה יומיים. מתחם הטיפולים של מלון עכותיקה מציע תפריט הוליסטי של טיפולי עיסוי קלאסיים ומסורתיים ומזמין את אתכם להאט, להירגע וליהנות מהחוויה.

תפריט טיפולים

עיסוי שוודי

עיסוי נמרץ ומפנק, שנועד להרגעה ולחידוש האנרגיות. בעיסוי זה משתמש המעסה עם הידיים, המרפקים והאמות, תוך שימוש בשמן שקדים שנועד להרפיית השרירים, הפגת מתחים והמרצת מחזור הדם. עוצמת העיסוי מותאמת להעדפותיו של המטופל.

45 דקות – 320 ₪
60 דקות – 360 ₪

עיסוי עם אבנים חמות

טיפול שמקורו בשבטים האינדיאנים שביבשת אמריקה הצפונית, שנהגו להשתמש באבני בזלת חמות הידועות בסגולותיהן המרפאות וביכולתן לאגור חום לאורך זמן ממושך בכדי לטפל בכאבים, חבלות וטראומות פיזיולוגיות. שימוש בטכניקה זו ושינוי הטמפרטורה בגוף מעודדים תגובה של שחרור שרירים, הפגת מתחים, ניקוז רעלים מהגוף ואיזון הגוף.

60 דקות – 390 ₪

עיסוי רקמות עמוק

עיסוי שנועד להביא להרפיית שרירים ולשחרור מתחים פיזיים ורגשיים. העיסוי מתמקד ברקמות החיבור העמוקות שעוטפות את השרירים המכווצים ומשולב בנשימות עמוקות שמכוונות לאזורים אלה, על פי הנחיית המטפל (טיפול עוצמתי וחזק).

45 דקות – 320 ₪
60 דקות – 360 ₪

עיסוי ארומתרפי

עיסוי עדין ומפנק, בדגש על השפעתם המרגיעה של שמנים ריחניים. בעיסוי נעשה שימוש בשמן שקדים ותרכובת של שמנים אתריים טהורים וריחניים המופקים מצמחי מרפא שונים. מומלץ למעוניינים בהפגת מתחים ובהתרגעות.

45 דקות – 320 ₪
60 דקות – 360 ₪

רפלקסולוגיה

שיטת טיפול שמקורה בדרום מזרח אסיה. על פי השיטה ניתן לאבחן באמצעות כף הרגל בעיות בתפקוד מערכות הגוף השונות ולהתאים להם טיפול הולם. הטיפול משלב לחיצות ועיסוי בכפות הרגליים.

45 דקות – 320 ₪
60 דקות – 360 ₪

עיסוי קצוות

עיסוי המתמקד בקצוות הגוף: כפות הרגליים, כפות הידיים, פנים וקרקפת. העיסוי נועד להרגעה ולסיוע לסובלים מבעיות בגפיים או מכאבי ראש ומיגרנה. העיסוי ידוע כמסייע גם בבעיות שינה וצבירת מתחים.

45 דקות – 320 ₪
60 דקות – 360 ₪