טיול לעכו - מה לאכול? ואיפה לישון?

משהו טוב עובר על עכו. לאחרונה יותר ויותר יזמים מבינים את הפוטנציאל שלה ומכירים בכך שבחו”ל היא כבר מזמן הייתה על מרכז המפה התיירותית. ובאמת, זו עיר מהממת עם הים והנמל, החומה, הדגים, המסגדים, החומה והשוק הכיפי.

מאיר דוידסון זיהה את הפוטנציאל שיש בעכו מבחינה תיירותית, עבר אליה והפך ליזם-תיירן.הוא שיפץ נכסים מקומיים והפך אותם לעכותיקה. חדרי אירוח שווים ומזמינים.

האירוח כאן הוא אישי – דוידסון נפגש עם המתארחים, מלווה אותם ושמח לעזור בהתמצאות. הוא מאמין בשיתוף פעולה מקומי ולכן את ארוחת הבוקר הוא ממליץ לאורחיו לאכול באחת המסעדות המקומיות מתוך פרגון וגם ידיעה שיש כאן מסעדות ובתי אוכל מצוינים, והוא צודק. כמו כן הוא תומך בשיתוף פעולה תיירותי בעכו ומאמין שיש מקום לכולם.

הסמטה המלהיבה של הבזאר הטורקי שופצה לא מכבר ושוכנות בה כמה מסעדות שף מוצלחות מאוד באווירה מקומית בין הקמרונות העתיקים. הסמטה שומרה כשוק עם “כוכים” אווירתיים בהם יושבים לאכול. אלה שימשו פעם את רוכלי השוק העות’מני שעסקו בנפחות, ריקוע, קדרות ועוד. הכי כיף לעבור בסמטה ולשאול במסעדות מה מגישים היום? מה עלה מן הים? ולהחליט איפה לאכול בהתאם לחשק, לריחות ולמנות המוצעות.