מלון עכותיקה: לישון באווירה של חו"ל

כמו רבים מעם ישראל גם זוהר תכנן חופשה בחו”ל הקיץ אך נאלץ להשלים עם העובדה שהשמיים סגורים והחופשה תהיה בארץ.
בתור אדם שלא חובב חופשות בטן/גב הוא חיפש מקום שאפשר גם לטייל בו, כך הגיע לאחד ממתחמי הלינה הבולטים בצפון – מלון עכותיקה בעכו העתיקה.
מתחם עכותיקה, שבנה היזם ואיש הנדל”ן מאיר דודסון, בנוי מצימרים ייחודיים, מפוארים ומאובזרים, שבחלקם מרפסות עם נוף מרהיב לים התיכון. הבניינים שבהם שוכנים החדרים בעכותיקה נבנו בתקופה העות’מאנית, בעת ההתרחבות של העיר, מאבן כורכר שנחצבה מהים. החדרים השונים במתחם פזורים בין סמטאות העיר העתיקה ולמעשה שזורים כחלק ממנה באופן טבעי. לכל אחד אופי, מראה ייחודי והיסטוריה משלו. מבחינת מיקום המלון נמצא סמוך לים ולחומה המערבית של עכו וכן במרחק הליכה קצרה (3-5 דקות) מהשוק המפורסם של העיר.
המקום מציע גג מרשים בו אפשר להשתזף עם נוף יפהפה לים וכן ארוחת בוקר.
זוהר התארח ב”קולמובוס”, חדר ענקי ומפנק מאוד, שכולל גם ג’קוזי גדול ומרשים. הנראות של החדר משלבת בין האותנטיות שבמבנה עתיק לבין המודרניות שמציע המלון (שולחן עץ יפהפה בחדר, טלוויזיה שטוחה וגדולה) מה שיוצר עיצוב קפדני, נקי ומיוחד. החדר כלל גם מרפסת קומפקטית שממוקמת קו ראשון לים ומציעה נוף מרהיב. אפילו המקלחת והשירותים מעוצבים בהתאם לאופי העתיק העכואי. גם החדרים האחרים שראה במלון היו מרשימים לא פחות, מיוחדים (אם כי ג’קוזי זו בהחלט תוספת מבורכת) ומעוצבים גם כן בקפידה. “בסה”כ מדובר באחד מחדרי המלון המרשימים ביותר בהם שהיתי, בטח בישראל”.