מלון בוטיק עכותיקה שבצפון

מאיר ותמר

עכו העתיקה שבתה אותנו בקסמה. סיפור שהתחיל לפני אלפי שנים – חצי אי מוקף חומת אבן עתיקה, סביבו ים כחול-כחול ובתוכו שלל צבעים, ריחות וטעמים, נמל דייגים ציורי, שוק אותנטי, מסעדות שף משובחות ובהן משלל הדייג והתוצרת החקלאית המקומית ובעיקר, אוכלוסייה מגוונת ומסבירת פנים.
אנחנו, תמר ומאיר, מצאנו בעכו את החיים האותנטיים הצבעוניים והמרתקים המשלבים חדש וישן, מזרח ומערב, ים ויבשה. התאהבנו בעיר הקסומה הזו. שמנו לעצמנו למטרה לשלב ולהשתלב במרחב, ולאפשר לכם, אורחנו, לחוות מגורים בלב שכונה אותנטית ולתושבי השכונה להנות יחד אתנו מהצמיחה הכלכלית שמביאה עימה התיירות. אנחנו מזמינים אתכם להתארח אצלנו ולחוות חוויה שונה. בסמטאות שתלכו ובסוויטות שתתארחו אתם מצטרפים לאלו שהיו כאן לפניכם: הצלבנים, הממלוכים, העותומנים והבריטים, יהודים, נוצרים, מוסלמים ובהאים, בני כל הדתות והאמונות שחיו בעכו לאורך ההיסטוריה.

שקופית קודמת
שקופית הבאה
שקופית קודמת
שקופית הבאה

עכו אהובתי

השאירו בבית את נעלי העקב כי עכו, כמו ערים עתיקות אחרות בעולם, משופעת במדרגות וסמטאותיה מרוצפות אבן. אתם מוזמנים ללכת לאיבוד בסבך הסמטאות, ללגום קפה מר באחד מבתי הקפה, לעשן נרגילה בחאן א-שווארדא, לנגב חומוס, להתפנק בחמאם הטורקי, לסעוד באחת המסעדות המשובחות, לטייל לאורך הטיילת הקסומה לעת שקיעה ולבקר באתריה הרבים והמפורסמים של עכו. וכשתרצו הפוגה קלה, תמיד תוכלו להתרגע בחדרכם המעוצב, להתענג בטיפול גוף במתחם הטיפולים שלנו, לבלות בבר-קפה או על מרפסת הגג שלנו, מול הים והשקיעה.

סוויטות ייחודיות

בין אם אתם זוג בחופשה רומנטית, משפחה, קבוצה קטנה או בנסיעת עסקים, לנו יש מקום בלתי נשכח לאירוח להציע לכם.
הסוויטות פזורות לאורך הסמטאות הציוריות של העיר העתיקה, ועם זאת קרובות זו לזו, הרי הכול קרוב בעיר העתיקה של עכו. הליכה קצרה של מספר דקות תוביל למבנה המרכזי. כאן נמצאים הלובי, הבר של תמר ומסעדת רופטופ בה מוגשת ארוחת הבוקר. תוכלו לתפוס שלווה על הגג המשקיף לנוף המרהיב של הים התיכון ולחומה העתיקה.
בגלל מגבלות השימור, הגישה לחלק מהסוויטות ולמסעדת הרופטופ על גג המלון באמצעות מדרגות בלבד.

שקופית קודמת
שקופית הבאה
שקופית קודמת
שקופית הבאה

עכותיקה - חווית חו״ל רומנטית מול הים

לא נשאל אם ארזתם לבד. שעה וחצי ממרכז הארץ ברכבת או ברכב ואתם בחו”ל. הסוויטות המעוצבות, כל אחת באופן ייחודי לה, ממוקמות בתוך סמטאות העיר העתיקה בעכו ולמשך שהותכם עמנו אתם הופכים להיות חלק מהשכונה, חלק מהלב הפועם של העיר העתיקה. במבנה המרכזי שלנו תמצאו את הקבלה ומרפסת הגג, עוצרת הנשימה, אליה מגיעים באמצעות 46 מדרגות, בה מוגשת ארוחת בוקר מדי יום. 14 הסוויטות שלנו, נמצאות במרחק הליכה קצר זו מזו ומהמבנה המרכזי. אנו נוהגים לומר שעכו העתיקה היא המלון ואנחנו – עכותיקה – החדרים.

בכדי להנעים את שהותכם עמנו אבזרנו את חדרי המלון בכל הנוחות המודרנית: מיזוג אוויר, מאווררי תקרה, טלוויזיות חכמות, מייבשי שיער, פינות קפה ותה הכוללים מכונת אספרסו, קומקום חשמלי ומקרר. בעכותיקה המיני בר חופשי לשימושכם וכולל שתיה קלה ושתייה מוגזת.